Duo Jamaha přichází s novým klipem

Pokud jde o dvojici Duo Jamaha, rozhodně se nejedná o nijak neznámé hudebníky. Každý, kdo má rád hudbu, kterou lze označit jako zábavný pop, jistě řadu písniček zná. A to nejenom z televizních obrazovek, ale třeba tak z koncertů. A nyní toto duo přichází s novinkou, v podobě videoklipu. Skalní fanoušci o jistě viděli, a by ostatní se o něm dozvíte právě nyní. Nese název Tam do duba a rozhodně patří mezi jeden z nejlepších počinů.

Zaujme nejenom hudba, ale i precizní zpracování klipu

Čím vás nový videoklip Tam do duba zaujme? V první řadě určitě hudbou, která opět ukazuje, jak chytlavé melodie Duo Jamaha může mít. Navíc určitě zaujme také host, kterým je zpěvačka Katarína, o které lze zároveň říci, že je sestrou Mariána Kotvana. I díky jejímu zpěvu se tak píseň stává velmi rychle hitem. Dokládá to třeba fakt, že na nejznámějším serveru Youtube během krátké doby získala více než 100 000 zhlédnutí.

Není to jenom hudba, která zaujme. Je to i kvalita klipu, která na tuzemské poměry rozhodně patří k tomu lepšímu. Zmiňme třeba kvalitní scénografií, prvotřídní natočení z hlediska technické kvality, nebo celkovou chytlavost, kterou podporuje právě samotná, již zmíněná muzika.

Jeden z budoucích hitů

Jakmile se i vy na nový klip podíváte, a poslechnete si jeho chytlavou melodii, bude vám jasné, že Duo Jamaha vsadila na jistotu a i z písně Tam do duba se stane jeden z osvědčených vyhledávaných hitů. Ten se zařadí mezi takové, jako třeba Ruku hore dám, Narozeniny, Čáry máry fuk a Kovboj z Lhoty. A kde je slyšet? Nejenom na televizních obrazovkách, ale i na některém z mnoha koncertů, které jsou pravidelně pořádány u nás i na Slovensku. Pozor však na jejich oblibu – jsou velmi rychle vyprodány. Proto s koupí lístků nedoporučujeme váhat. I to potvrzuje velkou oblibu tohoto již několik let známého dua.