Jak na dokonale bílé zuby? Možností je celá řada

Úsměv je něčím, čím se dá nejenom zaujmout a potěšit, ale co podporuje vaši krásu. To potvrzují i čtenářky magazínu Activejoy.cz. Pokud vám na svém úsměvu také záleží, podsívejte se s námi na několik rad, jak docílit dokonale bílých zubů. Není to až tak složité.

Můžete zkusit babské rady

Co sem patří? Kombinace jedné sody a kyseliny citronové, nebo přímo citronové šťávy. Pokud jde o efekt, tak se skutečně účinek dostaví a vaše zuby budou bělejší. Je to však metoda velmi nebezpečná, která poškozuje zubní sklovinu. Jestliže nechcete mít problémy, raději zvolte jinou cestu.

Oslovte svého zubního lékaře

Tato cesta už je lepší. To proto, že je bezpečná a spojená s péčí odborníka. Buď dojde k tomu, že samotné bělení zubů nabídne váš zubní lékař, nebo vás doporučí k někomu, o kom ví, že je odborníkem. Zuby budou dobře a bezpečně vyběleny. I zde je však jedno negativum. Tato varianta určitě nepatří k nejlevnějším.

Kupte si bělicí pásky

Poměrně zajímavá metoda, která je určená každému, kdo si chce zuby bělit doma. Není to nic těžkého, pokud využijete ten správný produkt. Dnes se pro celkovou jednoduchost stávají hitem takzvané bělicí pásky, které se aplikují na zuby. Kvalitní výrobci si zakládají nejenom na tom, aby tato metoda skutečně fungovala, ale hlavně na tom, aby bylo dané bělení bezpečné. Bez rizika poškození skloviny, dásní, nebo i ústní dutiny.

O zuby je třeba i pečovat

Lepší odstín jim můžete dodat i tak, že o ně budete o něco lépe pečovat. Co by mělo být naprostým základem? Je to pravidelné čištění dobrým kartáčkem. Tím zaručíte mechanické odstranění různých drobných nečistot ze zubu. Dále také pozor na nadměrné pití kávy, na pití červeného vína, nebo na kouření. To vše jsou zlozvyky, které mají na odstín lidských zubů velmi negativní vliv. I tomuto se vyhněte a barva zubů může být bělejší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Krása se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.