Vstřiky pro „diesláky“ a nový systém autobaterií

Vstřiky pro dieselové automobily + vyhledávání autobaterií přesně pro vaše auto na portálu Autopes.cz

Vlastní prodej vstřiků u serveru Autopes.cz k dostání od ledna 2018. David Vaníček, provozovatel serveru, narazil na špatnou zkušenost s vlastními vstřiky, a proto se rozhodl pomoci jiným.

Jak jste dospěl k tomu, že server, který je zřízený pro inzerci aut, začne prodávat vlastní vstřiky?

U jednoho nejmenovaného autorizovaného servisu, jsem si objednal opravu vstřiků, která stála něco kolem 50 000 Kč. Myslel jsem si, že budu spokojený, ale opak byl pravdou. Nechci se podrobně vyjadřovat, co a jak, jelikož momentálně se servisem probíhá soudní proces. A teď o vstřicích…

Každý řidič dieselového automobilu, co chce dobře a kvalitně nakoupit, má tu možnost u nás. Ceny jsou u nás příznivé. Repase vstřiků je sice jedním z řešení, ale doporučuje se spíše pro ty, kteří rádi mění své auta. Oproti tomu ti, co najezdí přes 100 000 km se vyplatí koupit nový vstřik.

Takže podle Vás jsou lepší nové vstřiky než repasované?

Ti, co se těmito repasemi zabývají, rádi říkají, že po repasi je vstřik jako nový. Ale to je omyl. Je to samé jako s opraveným autem po havárii, taky vypadá jako nové ale není. Další důležitou záležitostí je i ta, kdo vám tu opravu udělá.   

Většina firem říká, že repasované vstřiky jsou jako nové, ale to není pravda. Autorizovaný servis BOSCH sám přiznává, že některé díly jsou repasované a nejsou jako nové. Prostě repasované.

Vám se asi moc repasované díly nelíbí, že?

Není to tak, že bych neměl repasované vstřiky rád, ale jde tu hlavně o cenu. Dražší vstřiky se vyplatí repasovat, ale vstřik za 4 000 Kč se repasovat za 3 500 opravdu nevyplatí. Na našem portálu najdete nové vstřiky za cenu repasovaných od značek BOSCH a Delphi.

Repasi provádí firmy BOSCH?

No, my osobně spolupracujeme s firmou BOSCH, která pro nás repasuje vstřiky. Jelikož jich repasujeme více, máme také značný počet slev, které náš zákazník jistě rád přivítá. K repasím dáváme i oficiální protokol BOSCH. Záruka je na 12 měsíců.

Všichni u nás chápeme, že ne každý si může dovolit repasi, která ho vyjde i tak dráž, a proto mu nabízíme použité vstřiky z poškozených vozů se 14 denní zkušební lhůtou.

Co dělat při reklamaci použitých vstřiků?

Jestli se zákazníkovi daný vstřik nelíbí nebo nefunguje jak má, nabízíme možnost vrácení vstřiků přes distribuční sklad a následné vrácení peněz na bankovní účet zákazníka.

Možná jste již zaslechli, že náš server Autopes.cz bude od příštího roku nabízet další novou službu.

Autopes.cz bude nabízet prodej autobaterií.

Opět z vlastní zkušenosti, když jsem si musel do automobilu starého sotva 5 let kupovat již po druhé novou autobaterii, a v autě, které vlastním už od vysoké školy, baterie funguje ta původní. Také mě štve, že autobaterie prodejci označují jako nejlepší na trhu, a přitom nám spotřebitelům lžou.

První problém se ovlivnit nedá, snad jen, že bychom připustili, aby se na trh dostali i menší značky s kvalitnějším zbožím.

Na našem webu máme speciální vyhledavač, který poradí s autobateriemi. Umí rozlišit jaká autobaterie je na jaký typ vozu a podobně. Zákazník se také dozví všechny užitečné informace a zbaví se těch irelevantních.