Termovel – kvalitní funkční oblečení pro každého

Mnoho z nás dnes dává přednost aktivnímu trávení volného času, ať již ve formě nejrůznějších sportů či turistiky. Abychom si všechny tyto aktivity mohli užít co nejlépe a nejpohodlněji, je důležité mít k dispozici správné a funkční vybavení, například i oblečení. Funkční oblečení totiž přináší celou řadu výhod, například udržuje naše tělo v optimální teplotě, a nedochází tak k jeho přehřátí ani podchlazení v případě nepřízně počasí, zajišťuje pohodlí při pohybu a zároveň odvádí pot pryč od pokožky. S takovýmto oblečením si své oblíbené aktivity můžete užít mnohem více.

Dostupnost, kvalita i široký výběr

Na trhu je k dispozici velké množství značek, které se na výrobu takovéhoto funkčního sportovního oblečení specializují. Jednou z nich je i značka Termovel, která nabízí kvalitní funkční prádlo a oblečení pro rozmanité aktivity. Její výrobky jsou navíc vyráběny pouze v České a Slovenské republice. Termoprádlo je vyráběno z nejrůznějších funkčních materiálů a k dispozici je celá řada výrobků pro muže, ženy i děti. Kromě sportovních kolekcí nabízí značka rovněž speciální produkty určené pro rybáře a myslivce. Oficiálním distributorem značky je firma Rutex, která je známá nejen svými produkty volnočasového oblečení, ale také profesními a školními uniformami, a která v loňském roce získala první místo v Ocenění českých podnikatelek v kategorii malá firma. 

Značka se srdcem na správném místě

Značka je rovněž spojena s řadou charitativních i dalších projektů. Již několik let podporuje například Nadaci Terezy Maxové dětem, která se zaměřuje na pomoc maminkám a dětem v azylových domech a rodinám, kterým hrozí odebírání dětí do ústavu. Dalším projektem, který značka podporuje, jsou Lékaři bez hranic, kteří pomáhají lidem v nouzi po celém světě. Z každého nákupu uskutečněného prostřednictvím svého e-shopu značka věnuje těmto dvěma nadacím určitou finanční částku. Mimo to značka také spolupracuje s mladými nadanými sportovci, například se snowboardistkou Vendulou Hopjákovou, a podporuje také festival Cyklocestování, který je určen všem cykloturistům a cyklocestovatelům. 

Hodinky Invicta nabízejí stovky modelů

Vybíráte hodinky a stále se nemůžete rozhodnout, jaké pro vás budou ty pravé? Máme pro vás návod spojený s doporučením, že existuje značka, se kterou rozhodně nešlápnete vedle. Jsou to velmi oblíbené hodinky Invicta, které jsou hitem po celém světě. Než se podíváme na jejich nabídku, je třeba říci, že se jedná o švýcarskou značku založenou již v roce 1837. Už to samo o sobě ukazuje, že s kvalitou, provedením, nebo celkovým stylem nebude mít problém ani nejnáročnější zákazník. Ostatně říci musíme i to, že právě po této značce obvykle sahají lidé, kteří:

  • Mají styl a vkus
  • Hledají výjimečnost
  • Kladou důraz na kvalitu

Výběr je více než velký

Také vás u některých značek trápí, že jejich portfolio je spojeno jenom s nabídkou několika konkrétních modelů? Tento problém vás u značky Invicta rozhodně trápit nebude. Z jakého důvodu? Jelikož aktuálně můžete i na našem trhu vybírat z modelů, kterých je více než 400. Nadneseně můžeme říci, že z takového množství si nelze nevybrat. Dnes už hodinky dávno nejsou symbolem jenom mužů, jelikož je stále častěji nosí také ženy. I toho si je tato značka vědoma a tak kromě pánských kolekcí nabízí samozřejmě širokou škálu i těch dámských. Obě dvě jsou doplněny i unisex variantami, které může nosit kdokoliv.

Bohatý výběr velikostí, barev i materiálů

I když je nabídka takto bohatá, není třeba se obávat toho, že by jeden model byl podobný druhému. Můžete se vydat cestou menších či výrazných modelů, můžete vsadit na klasickou stříbrnou či zlatou, nebo na různé modernější a pestřejší barvy. Samozřejmostí jsou řemínky kovové, látkové, nebo třeba kožené. K tomu přidejme i různorodé funkce a vlastnosti, které dané hodinky mají a i vám bude jasné, že si stačí ujasnit priority a poté se už jenom držíte v určeném segmentu. S ním může souviset i cena, která u řady modelů není nijak vysoká. Není třeba se obávat.

Jak vybrat dokonalé boty? Poradíme vám

Bez bot se dnes nikdo z nás neobejde. I proto jsou něčím, co musíme kupovat skutečně pravidelně. Pokud nevíte, jak vybrat ty pravé, máme pro vás hned několik tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. A začít musíme zcela určitě tím, že si ujasníte, na co dané boty budete potřebovat. Současný sortiment je více než široký, což pro vás zcela jistě znamená i to, že můžete vybírat z celé řady variant. Ty se mohou hodit na volný čas, mohou se hodit do společnosti, stejně jako mohou být ideální volbou také na sport. To vše je třeba zohlednit, abyste vybrali správně.

Myslete na správnou značku

Dnes je určitě dobré vsadit na jistotu známých značek. A to primárně z toho důvodu, že jsou spjaté s konkrétní kvalitou. Pokud vás zajímá, jaké značky dnes dominují, je to třeba obuv Adidas. Tato značka už dávno není spjata jenom se sportovním segmentem, jelikož v dnešní době se specializuje také na oblast volnočasové módy. Ta se samozřejmě netýká jenom bot, ale i jakéhokoliv dalšího oblečení.

S výběrem správné značky rozhodně souvisí také výsledný design vaší boty. Zde totiž platí, že mnoho značek bot má své unikátní série, stejně jako kolekce. Proto kdo chce originální vzhled, ten by měl zcela logicky zohlednit také právě tuto konkrétní cestu.

answear-cz-1

Nezapomínejte na velikost

Ta je dnes standardizovaná atak není problémem vybrat skutečně takovou, která bude odpovídat vaší noze. Pokud nakupujete v kmenném obchodě, není problémem si ji pohodlně vyzkoušet a vybrat takovou, která vám bude sedět nejvíce. Co ale při nákupech online? Zde se také není čeho obávat. V první řadě je velká pravděpodobnost, že vám správně zvolené číslo jednoduše padne. A pokud ne, máte možnost botu nejenom vyměnit, ale pokud je to nutné. Lze ji také bez udání důvodu vrátit. Stejně tak je možné požádat o větší, nebo menší velikost.

Krátké nebo dlouhé šaty – kdy se které hodí

Chcete vypadat skvěle, a proto jste se rozhodla, že si pořídíte stylově vypadající společenské šaty? Pokud pomineme barvu nebo střih, hraje rozhodně roli i jejich délku. Podívejme se společně na možnosti, kdy se která varianta hodí a kdy se kterou rozhodě neuděláte chybu.

Kdy se hodí krátké šaty?

Ty lze dnes využít při celé řadě příležitostí. Nezapomeňme ale dodat to, že dané příležitosti nemusí být nutně formálního charakteru. Pokud u něho zůstaneme, jsou krátké šaty volbou, která je ideální třeba na lokální plesy, stejně jako se dobře hodí třeba i na večeři s partnerem. Zde rozhodně jejich délka nebude žádným problémem. Navíc takový typ šatů se může celkem dobře hodit také na volnočasové nošení, což je také jejich velké plus. Krátké společenské šaty zkrátka nezklamou.

hollywoodstyle-cz-1Kam si vzít šaty střední délky?

Ty můžeme také využít na celou řadu příležitostí. Stejně jako předchozí varianta, se i tyto mohou užívat jako plesové šaty, stejně jako mohou být ideálním outfitem také na večeři. Nezapomínejme ale ani na události, jako e divadelní, nebo jiné představení. I v tomto případě se jedná o volbu, která vás zcela určitě nezklame. Obvykle mohou být spojeny i s různými zajímavými barvami, které váš styl rozhodně dokážou podtrhnout.

Kam si obléci dlouhé šaty?

U dlouhých šatů už je nutné lehce přemýšlet, a to samozřejmě nad tím, kdy se hodí, nebo kdy se naopak nehodí. Obecně totiž platí to, že se dlouhé společenské šaty hodí obvykle na události důležitějšího charakteru. Dlouhé šaty jsou proto ideální volbou třeba na významný ples kde je jasně předepsaný i dress code. Stejně tak nesmíme opomíjet také různé další významné akce, jako jsou benefice, významná firemní setkání, nebo důležité recepce. Zde obvykle bývá nutností oblečení, které bude vypadat decentně, a přitom kvalitně a dokonale. To volba dlouhých šatů rozhodně splní.

Styl smart casual je stále oblíbenější

Nevíte, jak se obléci na určitou událost? Pokud se od vás vyžaduje, abyste působili elegantně a přitom měli volnočasové oblečení, je ideální volbou dress code, který je označovaný jako smart casual. Co zahrnuje a jak konkrétně můžete vypadat? Poradíme vám. Základem je důraz na kombinaci pohodlí a elegance. Začneme určitě muži, kteří to mají oproti ženám o něco složitější. Problémem nemusí být třeba ani pánské džíny, pouze je třeba doplnit je o něco více stylového. Řešením může být elegantní košile, která celý outfit celkem dobře doplní. Stejně tak nemusí být problémem vzít si ke kalhotům i trička s límečkem. Zde už je lepší volbou vyměnit jeansy spíše za plátěné, nebo plně společenské kalhoty.

answearcz - MEDICINE - KOŠILE ARTISANV čem zaujmou dívky a ženy?

Jak může tento dress code vypadat v podání mužů, to již víme. Je to samozřejmě hrubý nástin a konkrétních možností může být více než dost. Podobné je to i u žen a dívek, které by měly vsadit spíše ne elegantní, ale zároveň volnější a designem zajímavé šaty. Ty je vhodné doplnit také o správnou obuv. Sportovní boty však vynechejte, jelikož mnohem lepší volbou jsou lodičky. Dámy by samozřejmě neměly zapomínat ani na správné spodní prádlo. Pokud jeho část, třeba ramínka od podprsenky vykukují, měly by být zcela logicky v barvě šatů, nebo by měly být zakryty.

Kam se takový styl hodí?

Jak můžeme vypadat, to již víme. Nyní se podívejme také na to, kam se tento typ outfitu hodí. Jeho výhodou je, že díky možnostem kombinace v podstatě kamkoliv. Může to být večeře s partnerem či partnerkou, může to být zahradní oslava narozenin, stejně jako třeba i třídní sraz v neformálním prostředí. Jak je tedy patrné, ne vždy to musí být pouze kombinace nevzhledných kalhot a sepraného trička, které si vezmete. Myslete na to, až do společnosti jiných lidí vyrazíte. Navíc máte v tomto případě i velkou volnost v kombinaci různých možností.