Objednat tisk lze dnes i online. Jaké to má výhody?

Pokud potřebujete vytisknout jenom pár dokumentů, postačí domácí tiskárna. Co ale v případě, kdy chcete tisknout větší množství? Třeba různé reklamní letáky a další věci? Zde už je lepší oslovit profesionála s potřebným zázemím i technologií. Dnes už je možné tento krok uskutečnit online. A jaké to má výhody?

Vše zvládnete z pohodlí domova

Prvním jasným pozitivem je to, že nemusíte nikam chodit. Data k tisku jednoduše odešlete z pohodlí domova. Tím ušetříte čas, ale třeba i starosti spojené s cestováním. V dnešní vytížené době je úspora řasu důležitější než cokoliv před tím. Proč se zdržovat s nahráváním tiskových materiálů na datový nosič, proč absolvovat cestu a následně čekat ve frontě mezi ostatními.

Přesně víte, kolik zaplatíte

Nejenom, že si tisk lze přes internet objednat. Také přesně víte, kolik zaplatíte, a tak můžete ještě během objednávky jednoduše upravit parametry tak, aby to vyhovovalo vašemu rozpočtu. Právě možná kalkulace tisku online je velkou výhodou i ve chvíli, kdy porovnáváte různé možnosti tisku nebo velikosti a chcete se v nákladech vejít do určité hladiny.

Vše snadno zaplatíte

Ani s platbou při online objednávce nemusíte mít jakékoliv starosti. Naopak. Je to stejné, jako když nakupujete v e-shopech. Online kalkulace tisku vám spočítá výslednou cenu a tu můžete klidně zaplatit svou kartou. Jelikož žijeme v době, kdy hotovost pomalu ustupuje, je to ta nejpohodlnější možnost, kterou lze využít.

Nechat si vytisknout můžete cokoliv

Další z výhod je i to, že si můžete objednat vytištění v podstatě čehokoliv, v jakémkoliv množství. I to je výhoda, kterou nabídne tisk online. Této možnosti dnes využívají nejenom podnikatelé, třeba pro letáky nebo pro různé firemní dokumenty. Využívají toho i běžní lidé. Třeba studenti pro různé práce, nebo rodiny pro tisk různých fotografií a jiných obrázků, které si chtějí uchovat i jinak než jenom v moderní elektronické podobě.

Co vše si můžete nechat vytisknout online?

Potřebujete něco vytisknout a vaše domácí tiskárna nestačí? Pokud je tomu skutečně tak, můžete využít profesionálních tiskáren. Ideálně takových, které nabízejí tisk online. A co vám mohou nabídnout? Podívejte se společně s námi na přehled nejzajímavějších možností.

Potřebujete něco pro svou firmu?

e-abctiskarna-cz-letakJe jasné, že nejvíce profesionálního tisku využijí firmy. Pokud je to i váš případ, podívejte se s námi na hlavní možnosti, které si můžete jednoduše online objednat. Řadí se sem například:

  • Letáky
  • Vizitky
  • Obálky

Stejně tak ale není problém nechat si potisknout třeba i bloky, stejně jako se pro vaše obchodní partnery, stejně jako pro zákazníky mohou hodit i profesionálně zpracované novoročenky.

Pořádáte kulturní, nebo jinou akci?

I to je důvodem, proč může být dobré tisk online využít. I to je totiž cesta, kterou využívá mnoho klubů, kulturních center, i pořadatelů. Jasně dominuje třeba tisk vstupenek, které jsou následně prodávány zájemcům v předprodeji, nebo n a místě. Stejně tak se ale při pořádání určité akce hodí třeba tisk plakátů, díky kterým lze danou akci jednoduše propagovat. I ty stačí mít uložené v počítači a následně jejich tisk objednat, tedy poptat jednoduše, a to online cestou. S jistotou úspory času, stejně jako starostí.

Hledáte něco skutečně zajímavého?

Pokud vám výše uvedené příklady přišly jako klasika, podívejte se společně s námi na další možnosti online tisku. Jedná se třeba o tisk pohlednic, které se tak stanou celkem originální možností, jak využít profesionálních služeb kvalitní tiskárny. Tím ale možnosti také nekončí, jelikož stejně tak si lze nechat vytisknout třeba také bannery, nebo kvalitní samolepky. A to jak pro firemní, tak třeba i pro soukromé účely. I tudy může vést cesta k jednoduchému, levnému, a přitom zajímavému a samozřejmě také ke kvalitnímu tisku. Přitom stačí jenom předat jednotlivé podklady, a to online cestou.

Potřebujete vytisknout samolepky?

Se samolepkami se dnes zcela určitě setkal každý z nás. Jsou nedílnou součástí různých propagací a marketingových akcí, stejně jako je můžeme využít třeba k ozdobení našich věcí. A tak můžeme dát jasně najevo, co se nám líbí. Pokud i vy potřebujete vlastní samolepku, není nic jednoduššího, než si ji nechat vytisknout. Ideální je využít klasický tisk samolepek, který je cestou, která nezklame nikoho. Dnes navíc existuje celá řada technologií a možností, které umí dát i vašim samolepkám doslova nový rozměr.

Vybírejte z mnoha různých druhů

Podívejme se nejprve na to, jaké druhy samolepek vlastně existují. Mezi základ daného sortimentu jistě patří čiré samolepky. Lze tak využít různé druhy lepidel, stejně jako není problém zrealizovat jakýkoliv tvar. Vše je realizováno na principu PVC polepu. Jsou ale i jiné možnosti. Nejenom v potravinářství lze využít i výrobu etiket, které jsou také svým způsobem samolepkou.

Vše doplňují také poměrně unikátní varianty. Jedním z příkladů jsou magnetické samolepky, které obsahují právě magnetickou vrstvu. Zajímavým krokem kupředu, pokud hledáme opravdu atraktivní samolepky, jsou ty holografické a metalické. Skvělý krok v případě, kdy máme v plánu skutečně zaujmout. A aby byl náš výčet možností kompletní, nezapomínejme třeba na ty oboustranné.

Tisk skutečně z čehokoliv

Díky neustálému vývoji a především využití moderních technologií není problém vyrobit jak jakýkoliv typ samolepky, tak i jakýkoliv motiv. Nemusí to být nutně jenom grafické návrhy, protože dnes není problém vytisknout na samolepku třeba i konkrétní fotografii. Ano, i to je v tomto segmentu možné, a pokud máme být konkrétní, tak je to také velmi vyhledávané. Zvláště v případě, kdy hledáme možnosti spíše malonákladového tisku, kdy by měla daná samolepka posloužit primárně jenom našim potřebám. Samozřejmě hledáme-li využití pro marketingové účely, potěší nás v případě větších objemů i velmi příznivé ceny za kus.