Domácí práce přenechte jiným. Vy můžete už jen relaxovat

Práce v domácnosti baví jen málokoho z nás, zejména pak nutnost zabývat se pravidelným úklidem. Proto můžete využít úklidových služeb, které jsou vás schopny zbavit této každodenní a pro většinu lidí nepříjemné povinnosti. Ceny agenturních služeb ale nebývají zrovna příznivé a vzhledem k vysoké fluktuaci pracovníků je kvalita služeb mnohdy proměnlivá. Tyto problémy můžete eliminovat díky domluvě přímo s paní, která vám úklidové služby poskytne. Je to tak mnohem komfortnější a zároveň finančně zajímavější pro obě strany.

Přímá domluva úklidových služeb

Kde ale někoho takového najít? Na inzerát v novinách? Tak se to dělalo možná v minulosti a musíte opravdu pracně hledat, než někoho najdete. Díky novým internetovým službám však není žádný problém najít si paní na úklid jednoduše online. Nebojte se vybrat si člověka, se kterým se domluvíte na podmínkách, které vám budou vyhovovat. Mezi výhody tohoto způsobu objednání úklidových služeb dále patří: 

  • Úklid různých prostor, jako jakou kanceláře
  • Domluva více paní na úklid

Nemusíte si sjednat úklidové služby pouze pro uklízení ve své domácnosti, ale samozřejmě také pro pomoc s úklidem v kanceláři nebo klidně ve firmě. Proto vám může přijít vhod také možnost domluvit si libovolný počet paní na úklidové služby, potřebujete-li uklidit větší prostory nebo více prostor. Využít můžete třeba úklid Praha, abyste našli nabídky odpovídající vaší lokalitě. Není problém si domluvit úklidové služby v průběhu dne nebo večer, přes pracovní týden či o víkendu, tak jak vám do vyhovuje.

Osobní přístup znamená kvalitní služby

Kromě lepší ceny, kdy se za úklidové služby platí konkrétní paní a není zde žádná provize, která by šla nějakému zprostředkovateli, je individuální domluva služeb lepší i z pohledu kvality odvedené práce. Můžete si domluvit úklid domácnosti opakovaně s konkrétní paní, a tak bude mít větší motivaci dobře odvést svou práci. Jednotlivé paní poskytující úklidové služby, takto navíc získávají reference od konkrétních zákazníků a vy si můžete vybírat i dle toho.

Zbavte se předsudku, že uklízení je přirozeným údělem každé ženy

Mnoho žen touží po tom působit na své okolí za všech okolností dokonale, tedy být skvělá doma, jako manželka a matka, i v práci jako zaměstnankyně, kolegyně či vedoucí. Bohužel dnešní životní styl a pracovní tempo je ale často příliš náročné na to, abychom toto vše mohly splnit. Výsledkem tak je, že v touze po dokonalosti jsme vyčerpané, nespokojené a nešťastné. Jednou z oblastí, která vám může snadno přestat dělat vrásky na čele, je uklízení. Přenechte ho jiným.

Inspirujte se první republikou

Problémem je, že v mnohých z nás je poměrně hluboce zakořeněn určitý předsudek, že nechat si pomáhat s domácností, je nevhodné či příliš snobské. Když se ale zamyslíte či zapátráte na internetu, zjistíte, že například za první republiky byla taková pomoc v mnoha domácnostech zcela běžná a podobně je tomu i u našich západních sousedů. Na tom mít paní na úklid, není opravdu nic špatného. Naopak za poměrně malou finanční částku získáte nejen čistý a uklizený byt či dům, ale především volný čas a klid. 

Vynaložené peníze se vyplatí

Pokud jde o finanční částku, kterou vás úklid domácnosti bude stát, nemusíte se ničeho obávat. Obvyklá sazba za hodinu úklidu se většinou pohybuje mezi sto třiceti až sto padesáti korunami. Pokud si tedy paní objednáte například na tři hodiny za týden, což je doba, za kterou lze bez problémů obstarat běžný úklid domácnosti, nebude vás to stát více než obyčejný nákup. Z hlediska peněz je toto řešení mnohem levnější než služby zajišťované úklidovými firmami, navíc na všech pracích se vždy domlouváte s konkrétní paní, a můžete jí tak upřesnit vaše požadavky a vždy přesně víte, kdo k vám domů přijde. 

Pokud si přečtete profily těchto žen, zjistíte, že pro tyto ženy je často uklízení nejen zaměstnáním, ale také koníčkem. Znají tak často různé triky, které jim umožňují uklízet mnohem lépe, rychleji a efektivněji. I když je nabídka výpomoci s úklidem běžnější a rozšířenější především ve větších městech, například pokud poptáváte službu úklid Praha, můžete si vybírat ze stovek prověřených paní, pomalu ale jistě tato služba proniká i do menších měst. Pokud stále váháte, objednejte si pomoc s úklidem na zkoušku a uvidíte, že brzy se stanete spokojenými klienty.