Převezte svá kola kamkoliv potřebujete

Letní počasí je tady, což pro všechny milovníky cyklistiky znamená jednu jedinou věc. Vzít svá kola a vyrazit na projížďku. Pokud jste i vy vášnivými cyklisty, jistě jste tak už učinili. Nikomu se však nechce jezdit stále ty stejné trasy a tak dříve či později nastane situace, kdy budete chtít jet i jinam, než je pouze okolí vašeho bydliště. Nastává tak otázka, jak svá kola převézt.

Samozřejmě tou nejpohodlnější a nejsnadnější metodou je autem. Nemusíte se bát, že byste svá kola museli rozebírat a skládat do zavazadlového prostoru, protože existují mnohem jednodušší metody, které si pochvalují cyklisté z celého světa. Jak už jistě tušíte, máme na mysli nosiče kol. Především potom ty, které jsou vyráběny značkou Thule, která patří mezi jednu z nejkvalitnějších na našem trhu.

Nosičů na kolo existují dva hlavní typy. Jedny jsou určeny pro převoz kol přímo na střeše vašeho vozu a druhý typ je určený pro montáž na tažné zařízení, a kola jsou tedy převážena přímo za vaším vozem. Samozřejmě závisí na každém z vás, jakou možnost zvolíte a jaké pro vás bude ta pohodlnější. Mnohem využívanější je především ten, který je určen k montáži na tažné zařízení. Vyniká nejenom svou lehkostí a odolností, ale hlavně jednoduchým systémem montáže. Stačí pouhé přesunutí páky do požadované polohy, a nosič je připravený pro nakládku kol. Mnoho lidí u tohoto typu namítají, že je značně nepraktický z důvodu nemožnosti dostat se do zavazadlového prostoru. To je možná pravdou u jiných nosičů, nikoliv však u značky Thule. Její nosiče lze vysunout a naklopit tak, abyste svůj kufr auta nejenom pohodlně otevřely, ale mohli cokoliv jak vyložit, tak naložit.

Samozřejmostí je i snadná nakládka samotných kol, jelikož je není nutné zvedat až na střechu, ale pouze několik desítek centimetrů. Ať už máte kola horská nebo trekkingová, pánská nebo dámská, můžete si být jisti, že díky univerzálnosti nosičů Thule budou vždy perfektně sedět. Jejich upevnění je otázkou několika vteřin a vám tak nic nebrání vyjet za novým poznáním. Každý tento nosič je navíc vybaven doplňkovými zadními světly, jelikož vaše kola mohou překrývat ty na vašem autě. Díky tomu je zajištěna i bezpečnost vás pasažérů, protože vůz za vámi tak v každé situaci uvidí, kdy začnete brzdit, nebo měníte svůj směr. Díky použití unikátních vysoce svítivých diod jste vidět i na velkou vzdálenost.

Při výběru samozřejmě volte takové provedení, které bude vyhovovat počtu kol, které chcete převážet. Nejčastěji existují nosiče s kapacitou dvou nebo tří kol. Pokud jste však čtyřčlenná rodina, můžete velmi snadno kapacitu zvýšit, a to dokoupením unikátního nástavce na další kolo. Nic vám tedy nebrání vyrazit vstříc novým zážitkům. Při převozu kol je samozřejmě nezbytná i jejich bezpečnost. A to jak při samotné cestě, tak i při zastavení na parkovišti. Nosiče jsou vybaveny speciálními zámky, díky kterým budou převážená kola vždy v bezpečí, a to i před možnými zloději. Máte tak stoprocentní jistotu, že je v pořádku dovezete tam, kam potřebujete.

Nejenom shrnutými výhodami, ale i mnoha jinými se může značka Thule pyšnit. Díky tomu se krátce po svém uvedení na trh stala jedničkou v oblasti převozu nejenom sportovního vybavení, a to jak pro jednotlivce, tak rodiny či skupiny sportovců. Švédská kvalita a preciznost je k vidění na každém použitém dílu, a spolu s jedinečným designem je každý z výrobků velmi žádaným artiklem. Jinak tomu není ani u nosičů kol Thule, které zvláště v letním období trhají statistiky prodejnosti. Nestůjte tedy stranou a sami vyzkoušejte, proč si tyto nosiče zasluhují být označovány jako jedny z nejlepších, které jsou na světovém trhu k dostání.

Nosiče kol UEBLER

Pokud i vy přemýšlíte, jak nejlépe přepravit své kolo z místa A na místo B, máte několik možností. Můžete trasu AB na tom kole ujet a pořádně tak své tělo protáhnout, nebo si můžete pořídit nosič kol na váš automobil. Pokud je vám jasné, žen na kole na dovolenou nepojedete, ale zároveň víte, že bicykl s sebou mít chcete, jste na správném místě. Máme pro vás ideální řešení. Nosiče kol na tažné zařízení od značky Uebler jsou kvalitními výrobky, které vám zajistí snadnou přepravu vašeho sportovního vybavení a díky nimž si užijete tu pravou aktivní dovolenou.

Studie prokázaly, že pro přepravu jízdních kol jsou z hlediska uživatele nejvýhodnějšími nosiči ty na tažná zařízení. Nejde zde jen o bezpečnost jízdy, ale u nosiče na tažné zařízení máte jistotu, že v bezpečí bude i lak vašeho vozu. Takže pokud vaše auto disponuje tažným zařízením, lidově řečeno koulí, měli byste mít jasno. Nosiče kol Uebler vás zbaví zbytečných starostí, a tak se budete moci věnovat spíše plánování trasy, dovolené, programu. Zkrátka budete myslet na důležitější věci než na to, jak do auta poskládat kola.

Na těchto stránkách si můžete vybrat kvalitní nosiče kol na tažné zařízení Uebler přesně podle vašich požadavků. Pokud budete mít nějaké dotazy, klidně nám napište a zeptejte se, rádi vám se vším poradíme. Naším cílem je pomoct našim klientům a zajistit vám tak co největší spokojenost. Díky tomu, že se tento obchod specializuje pouze na prodej značky Uebler, usnadňuje vám to výběr. Každý chce dnes kvalitu za rozumnou cenu a my jsme se rozhodli vám tuto možnost poskytnout. Proto jsme vsadili na nosiče kol značky Uebler. Díky vyváženému poměru cena/kvalita denně přibývá spokojených zákazníků. Připojte se k nim i vy.

Nosiče kol na tažné zařízení

Cestování autem s jízdními koly bývá značně obtížné, a proto je dobré vlastnit kvalitní nosič, který vám usnadní mnoho starostí a zajistí nejbezpečnější jízdu. Nosiče kol na tažné zařízení jsou výbornou volbou díky snadné manipulaci. Pokud máte nosič kol na tažné zařízení přimontovaný, je otázkou chvilku umístit kolo na nosič a vyrazit na bezpečnou cestu. Při sundávání je to také velice jednoduché, hlavně díky tomu, že nosiče kol na tažné zařízení jsou umístěné víceméně nízko, takže na ně snadno dosáhne každý.

Jestliže si chcete pořídit nosiče kol na tažné zařízení, je nezbytným předpokladem, aby vaše auto mělo tažné zařízení, na které se tyto nosiče připevňují. V dnešní době to nebývá problém. Většina aut má své tažné zařízení, popřípadě se dá dodatečně přikoupit. Nemusíte se ani bát, že by vám jízdní kola odřela karoserii vozu, protože nosiče kol na tažné zařízení drží kola v mírné vzdálenosti od karoserie, takže nehrozí kontakt. Při výběru je důležité zohlednit, jestli hodláte přepravovat dvě nebo čtyři kola a vybrat podle toho určitý typ nosiče. Nosiče kol na tažné zařízení jsou vyráběné z kvalitních a pevných materiálů, které zaručují stabilní a velice bezpečnou přepravu. Ani v případě, že s sebou žádné kolo nepovezete, nemusíte se bát, že by vám nosič překážel. Nosiče kol na tažné zařízení jsou totiž sestrojené, aby se daly přiklopit k autu a nebránily otevírání zavazadlového prostoru. Pokud rádi jezdíte na kolech a momentálně vybíráte nejvhodnější nosič, jsou nosiče kol na tažné zařízení tou nejlepší volbou. Manipulaci s tímto přepravním systémem zvládne naprosto každý, a navíc vám zaručuje naprosto bezpečnou a jednoduchou přepravu. Teď už vám jenom zbývá najít kvalitního prodejce a vybrat si typ, který vám bude vyhovovat.